Эмалированная продукция

Технічний опис сталевих склоемалевих виробів

Склоемалеве покриття надійно захищає хімічну апаратуру від корозії та має високі санітарно-гігієнічні якості.

Склоемалеве покриття являє собою міцну комбінацію металу зі склоподібною затверділою неорганічною, переважно силікатною, речовиною, що складається з окислів. Необхідні сировинні матеріали, що входять до складу емалі (пісок, польовий шпат, селітра, окисли зчеплення й ін.), сплавляють до утворення склоподібної маси. Отриманий розплав гранулюють і розмелюють з відповідними добавками.

Емалювання апаратури проводиться шляхом нанесення на металеву основу ґрунтової і покривної емалі з наступним випалом у печах при температурі ~900 °C. Перед емалюванням виробу піддаються проточці, шліфуванню, випаленню та дробострумній обробці.

Сталеву апаратуру емалюють мокрим способом методом пульверизації.

Технічна характеристика емалевого покриття.

Природа та властивості скла і металу дуже різні. При комбінації метал - емаль вдалим образом сполучаються здатність до формування, ковкість і міцність металу з хімічною опірністю і стійкістю скла.

Сталеві вироби, покриті універсальним склоемалевым покриттям стійкі до впливу органічних і неорганічних кислот, розчинів їхніх солей, лугів і нейтральних продуктів (за винятком плавикової, кремнійфтористоводневої кислот і продуктів, що містять іони фтору) і працюють під тиском не нижче 4 КПа (0,04 кгс/см²) від залишкового до 1,6 МПа (16 кгс/см²) при температурі від мінус 30 до плюс 300 °C.

Апарати сталеві емальовані.

Апарати сталеві емальовані.Призначені для проведення в агресивних рідинах різних хімічних процесів з підігрівом чи охолодженням і перемішуванням середовища. Шкідливість 1-4 класу небезпеки. Апарати випускаються з універсальним покриттям вищого, першого чи другого класу. Апарати виробляються з якірним пристроями, що перемішують, від 0,063 до 25,0 м³, з лопатевим пристроями, що перемішують, від 1,0 до 25 м³. Можливе комплектування апаратів рамними, турбінними, фрезерними й іншими типами пристроїв, що перемішують (мішалками).. Ущільнення сальникове чи торцеве (для особливо токсичних речовин). Робочий тиск МПа(кгс/см²): надлишкове - 0,6(6), залишкове - не нижче 0,04(0,4), у сорочці - 0,6(6). Комплектується електроустаткуванням у нормальному і вибухозахисному виконанні.

Мішалка емальована застосовується, як перемішувальний пристрій в апаратах призначених для проведення різних технологічних процесів з рідкими продуктами (емульсії, суспензії, розчини кислот, лугів, солей та інш.).

Збірники сталеві емальовані.

Збірники сталеві емальованіПризначені для збереження і передачі агресивних рідин. Шкідливість 1-4 класу небезпеки. Виготовляються з універсальним покриттям вищого чи першого класу, об’ємом від 0,063 до 25,0 м³. Збірники виготовляються наступних видів: зі знімною кришкою і суцільнозварні, без сорочки зі знімною кришкою і з сорочкою, суцільнозварні із сорочкою. Збірники, обладнані сорочкою забезпечуються гільзою термометра. Тиск у корпусі МПа(кгс/см²) - до 0,6(6).

Збірники сталеві емальованіЗбірники сталеві емальовані для транспортування і збереження агресивних рідин призначені для транспортування кислот (у тому числі акумуляторної), лугів і інших рідин автотранспортом. Виготовляються обсягом від 0,4 до 4 м³. Збірники обладнані сорочкою для підігріву рідини при вивантаженні і захисту корпуса від удару, захисним кожухом на кришці, вантажопідйомними пристосуваннями. Тиск у корпусі МПа(кгс/см²) - під час перевезення до 0,7(7), при спорожнюванні -0,2(2).

Термогільза емальована застосовується як пристрій, за допомогою якого є можливим контроль температури в агресивному середовищі в середині збірників та апаратів. Виготовлені зі сталі та покриті склоемалю.

Для забезпеченя ущільненя фланців використовуються прокладки комбіновані (з пароніту (азбесту) вкритого фторопластом).

Фільтри сталеві емальовані під розрідженнямФільтри сталеві емальовані під розрідженням (нутч-фільтри).

Призначені для фільтрації невибухонебезпечних рідин 1-4 класу небезпеки без підігріву. Відкритого типу (у збірнику фільтрату створюється вакуум) і з емальованими решітками.

 

 

Фільтри сталеві емальовані під тискомФільтри сталеві емальовані під тиском (друк-фільтри).

Призначені для фільтрації невибухонебезпечних рідин 1-4 класу небезпеки без підігріву, чи з підігрівом. З площею фільтрації 0,3; 0,56; 0,8 м² з ручним вивантаженням осаду (відкидається днище) і з емальованими решітками.

 

Фільтри вугільні та іонообмінні колонного типу.

Абсорбційні і насадочны колони виготовляються по розмірах замовника з універсальним чи харчовим покриттям. Решітки можуть бути емальованими чи нержавіючими. Це устаткування застосовується для очищення води, фармацевтичних і інших рідин.

Апарати (Чаші) випарні сталеві емальовані

Апарати (Чаші) випарні сталеві емальовані Призначені для випарювання не шкідливих, не вибухонебезпечних рідин з відкритої поверхні, у тому числі для вироблення препаратів крові і проведення кристалізації продуктів, що переробляються. Чаша складається з корпуса із сорочкою для обігріву чи охолодження продуктів, що переробляються, і мішалки з приводом. Конструкція чаші забезпечує вільний доступ до всієї поверхні апарата, що полегшує ретельне промивання й очищення чаші після роботи.

Внутрішня поверхня чаші, що стикається з робочим середовищем, покрита склоемаллю першого чи вищого класу.

Робочий тиск Мпа (кгс/смс²): у корпусі - під налив, у сорочці - 0,6(6).

Теплообмінники сталеві емальованіТеплообмінники сталеві емальованіТеплообмінники сталеві емальовані.

- типу "Труба в трубі" з поверхнею теплообміну 0,25; 0,4 і 1,0 м² призначена для теплообміну з агресивними рідинами (по трубному просторі).

- типу "Судина в судині" з поверхнею теплообміну 2; 4; 6; 8 і 10 м² призначені для теплообміну з агресивними рідинами. Складається з корпуса із сорочкою і внутрішньою судиною.

Робочий тиск Мпа(кгс/см²): у корпусі - 0,6(6), у сорочці - 0,4(4).

Сушарка емальована барабанного типу вакуумна V=1,0 м3

Сушарка емальована барабанного типу вакуумна V=1,0 м3Призначена для м'якого сушіння з одночасним перемішуванням фармацевтичних та інших чуттєвих до перегріву матеріалів. Сушіння відбувається під вакуумом при одночасному обертанні сушарки (матеріал усередині пересипається) шляхом обігріву сорочкою. Вакуумна і парова система ущільнюється за допомогою сальників. Сушарка обладнана люком і штуцером для підключення вакуумного вивантаження. Електроустаткування взрывозахисне. Завантаження - 20 % об’єму.

Робочий тиск Мпа(кгс/см²): у корпусі - 0,04(0,4), у сорочці - 0,6(6).

<< Назад


сайт разработан компанией создание web сайта